!!!STRÁNKY PŘESUNUTY SEM!!!

...AKTUALITKA...

4. dubna 2010 v 20:07 | AUTOR |  Aktuality
...co u nás nového..??Jsme již přestěhovaní,zabydlení a konečně i připojení k internetu
Již pravidelně trénujeme na domácím cvičáku.CIK/CAPy(těsné stahování kolem bočnic) už máme z poloviny hotové a postupujeme teď celkem rychle,takže pokud to půjde jak mám naplánováno cca do tří týdnů maximálně,bychom mohli být na plné výšce.
Dále trénujeme sbíhané zóny podle metody Silvie Trkman kde jsem musel po přestěhování a změně prostředí kde trénujem malinko polevit a vrátit se o pár kroků zpět,ale již po dvou týdnech jsme na výšce 70cm a Arámkovi to jde skvěle....
Z DD máme hotový CROSS(křížení pacek),mrtvolku,začali jsme cvičit couvání a snažim se docvičit plazení které pořád nějak flákám :)

Včera jsme byli na našem prvním jarním "Dogtrekkingu".No on to ani oficiálně DT nebyl,byl to turistický pochod,ale my to pojali dogtrekařsky-zapřáhli hafany a vyrazily ;).Občas jsme je nechali na volno vyřádit a v klidu vyvenčit,ale jinak byli zapřáhlý a šlo jim to perfektně.Takže už pokukuju po pravém DT a s Arámkem vyrazíme :)  Počasí přálo ,nebylo ani horko ani zima-tak akorát na trek  takže se šlo bezvadně a  naplánovanou trasu 20km jsme zvládli za 6h.Arámek s Baddym popásli koně v ohradě :) Ale když se role vyměnili,tak už se jim to moc nelíbilo a pelášili zpět z ohrady ven...Už teď se moc těšíme na příští týden na Posázavskou,na nové kamarády a zážitky :)
Byl to krásný den,plný zážitků-jako když Smile aportoval z potoka žábu na místo hozeného kamenu,atd. :) Děkujeme všem zůčastněným za krásně prožitý den ... ;)


PS:časem snad přihodím i nějaké foto,až něco vyškemrám od holek ;)
 


Aktuální články

Reklama